Tulokset: Sportyfeel Fitness Classic 2016, Helsingin Kulttuuritalo (16.04.16 - 17.04.16)

Tulokset: Sportyfeel Fitness Classic 2016, Helsinki

Videot:
Bodylehti - https://www.youtube.com/user/NordicFitnessExpo/videos
Penkkipunnerrus.fi - https://www.youtube.com/user/termis2/videos


Kehonrakennus +50, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Jukka Backlund 5 BBC ry. Espoo
2 Jari Laine 1 Team Sportlife Pirkkala
3 Juhani Herranen 2 Team Force Oulunsalo
4 Juhani Mattila 4 BBC ry. Helsinki
5 Mika Kauppinen 3 Mansen Body Club ry Ylöjärvi

Kehonrakennus +40 -80kg, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Kai Kuronen 7 GYM 99 Kuopio
2 Harri Niemikari 6 Team Metalsport Vantaa
3 Ari Teppola 8 Team Eastbody Espoo

Kehonrakennus +40 -90kg, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Antti Pirinen 12 Team Fitfarm Tampere
2 Pekka Timonen 10 Team PowerTrainers Kuopio
3 Teemu Koskinen 9 Team Kontio Kouvola
4 Harri Indus 11 Team SportLife Helsinki

Kehonrakennus +40 +90kg, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Peter Wilenius 15 Strike Team Sweden Helsinki
2 Marko Lampinen 19 Team Sportlife Mikkeli
3 Kimmo Niemi 14 Team Mayor’s Helsinki
4 Harri Nuora 16 Team Solana Espoo
5 Marko Tyrväinen 20 Team Sportlife Pieksämäki
6 Jari Aho 21 Team Bull Factory Lappeenranta
7 Timo Nissinen 18 Team Sporttimekka Jämsänkoski
8 Tomi Pihlava 13 Team Fitfarm Huittinen
9 Hannu Harjula 17 Team Solana Helsinki

Kehonrakennus, Yleinen sarja

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Peter Wilenius 15 Strike Team Sweden Helsinki
2 Jukka Backlund 5 BBC ry. Espoo
3 Antti Pirinen 12 Team Fitfarm Tampere
4 Marko Lampinen 19 Team Sportlife Mikkeli
5 Jari Laine 1 Team Sportlife Pirkkala
6 Kimmo Niemi 14 Team Mayor’s Helsinki
7 Ville Hyväri 22 Iibody Iisalmi (Juniori)
8 Pekka Timonen 10 Team Power Trainers Kuopio
9 Timo Mäkelä 24 Power Team Ulvila
10 Juuso Juvonen 23 Team Fit Hollola (Juniori)
11 Teemu Koskinen 9 Team Kontio Kouvola

Classic Bodybuilding, Juniorit

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 John Lausvuo 32 Team Mayor’s Espoo
2 Jesse Ahvenkoski 26 Team Kokemäen Urheiluliike Harjavalta
3 Juho Murtonen 12 Team Mayor´s Helsinki
4 Samu Pitkänen 30 Team Energy Joensuu
5 Jovan Hinic 29 Team Sportlife Helsinki
6 Leevi Westlin 25 Team Trec Nutrition Kerava
7 Henri Hakkarainen 31 Team Energy Joensuu
8 Jussi Alanko-Luopa 13 Team fitfarm Seinäjoki

Classic Bodybuilding, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Jani Sinisalo 36 Team FysioMotion Kokkola
2 Jani Tuulas 34 Team Classic Gym Oulu
3 Juho Passila 35 Team SporttiMekka Hämeenlinna
4 Voitto Suosaari 37 Team Sportlife Jämsä
5 Pasi Räisänen 33 Team Classic Gym Ylikiiminki
6 Timo Kiviniemi 38 Team Fysiomotion Nivala

Classic Bodybuilding, Yleinen sarja

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Jani Lemberg 21 Team Mayors Vantaa
2 Jani Pernell 45 Team Hierojapalvelut.fi Parainen
3 Jarno Olmala 41 Team Trec Nutrition Kerava
4 Utti Hietala 39 Team Mayor’s Helsinki
5 Ben Ashkenazi 42 Team Force Hyvinkää
6 Timo Ekman 32 Team Hierojapalvelut.fi Turku
7 Martti Loponen 46 Team Hierojapalvelut.fi Turku
8 Ilkka Koski 40 Team Fitfarm Kämmenniemi
9 Petko Stoyanov 48 Team Maxium Seinäjoki
10 Jonne Sinisalo 47 Team Fitfarm Turku

Body fitness -163cm, Juniorit

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Petra Palomäki 49 Team PPS-Shop Jämijärvi
2 Minna Tanttu 54 Team Sportlife Imatra
3 Titta Syväoja 55 Team Sportlife Nokia
4 Matleena Niskanen 51 Team Jiipee Haukipuda
5 Rosa Siuruainen 52 Team Fitfarm Loimaa
6 Essi Törrönen 53 Team FitBody Kemi
7 Julia Mäntyharju 50 Team Supermass Tampere

Body fitness +163cm, Juniorit

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Nelli Heikkilä 64 Team Fitfarm Tampere
2 Ilona Haapaniemi 58 Team Fitfarm Jyväskylä
3 Janina Kokko 65 Team Jiipee Imatra
4 Sanni Telaranta 61 Team Force Turku
5 Amanda Haga 59 Team Fitfarm Helsinki
6 Anniina Filppula 62 Team Sportlife Tampere
7 Veera Niskanen 57 Team FysioMotion Kokkola
8 Viktoria Pälvi 56 Team Warzone Helsinki
9 Susanna Vanhatuuna 63 Team Warzone Turku
10 Rosa-Lia Ekroos 60 Team Trec Nutrition Kerava

Body fitness +45, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Kirsi Palosaari 74 Team FysioMotion Kokkola
2 Nina Larjos 68 Team Eliittikunto Espoo
3 Laura Simola 72 Team Fitfarm Helsinki
4 Päivikki Eskelinen-Rönkä 75 Team Sportlife Mikkeli
5 Heli Hampinen 70 Team Fitfarm Vantaa
6 Nylander Riina 71 Team Power Corp Ylöjärvi
7 Nina Savonen 69 Team Fitfarm Turenki
8 Marjo Linnakoski 66 Team BodyRock Masku
9 Sanna Oksanen 73 Team Gazoz Joutsa
10 Tanja Parvikoski 3 Team Fit Club Nummela
11 Jaana Kovanen 76 Team Gym99 Mikkeli

Body fitness +35 -163 cm, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Heli Ahvenainen 83 Team Fitfarm Kotka
2 Rosita Broström 77 Team Fitfarm Mariehamn
3 Kati Rissanen 79 Sb-team Kuopio
4 Mia Heinänen 85 Team Fitfarm Helsinki
5 Kati Herala 84 Team Fit-X Helsinki
6 Virpi Sipilä 78 Team Sportlife Nokia
7 Heidi Hänninen 80 Team Metalsport Järvenpää
8 Ulla-Maija Pöhö 81 Team Fitbody Oulu
9 Sirpa Penttilä 82 Team Power Fit Vantaa

Body fitness +35 +163cm, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Kirsi Kivimäki 99 Team Fit Tampere
2 Annika Kivelä 98 Team Sportlife Ylöjärvi
3 Liisa Kumpulainen 100 Team Sporttimekka Helsinki
4 Minna Rantala 87 Team Tähtikunto Helsinki
5 Pia Laine 97 Team Mayor’s Espoo
6 Johanna Väätäinen 94 Team Sportlife Kuopio
7 Heli Räsänen 92 Team Supermass Joensuu
8 Mari Linja 95 Team Fitfarm Nokia
9 Anna Kilpeläinen 91 Team Fitfarm Tampere
10 Satu Helminen 96 Team FysioMaker Hirvilahti
11 Virpi Pylkkönen 89 Team FysioMaker Joensuu
12 Leena Ukkonen 90 Team Fitfarm Tampere
13 Agnieszka Jonczyk 88 Team Figurator Hämeenlinna
14 Pia Lehti 93 Team Fitfarm Paimio
15 Miia Malmi 86 Team Sportlife Tampere

Body fitness -163cm, Beginners

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Ida Töyry 104 Team Fit Kouvola
2 Linda Ajo 106 Pro Trainer Team Vantaa
3 Emilia Dahl 105 Team Hierojapalvelut.fi Turku
4 Jenni Vittaniemi-Pietilä 102 Team Fitbody Kemi
5 Katri Levänen 103 Team Supermass Uukuniemi
6 Hanna Pauliina Korhonen 109 Team Gym99 Kuopio
7 Hannele Eronen 101 Team Fitfarm Jyväskylä
8 Niina Nevalainen 107 Team Trec Nutrition Kellokoski
9 Elina Lehesvuori 108 Team Koiviston Isku Noormarkku

Body fitness -168cm, Beginners

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Teija Länsipää 111 Team Classic Gym Oulu
2 Tiina Torppa 112 Team SportLife Tampere
3 Janita Juujärvi 113 Team Power Corp Tornio
4 Taina Timonen 114 Team PowerTrainers Kuopio
5 Laura Oksanen 110 Team Fullmetal Pieksämäki

Body fitness +168cm, Beginners

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Pauliina Räisänen 118 Team Supermass Pori
2 Milla Kelahaara 119 Pro Elite Team Tampere
3 Iina Huttu 117 Team FitBody Viitasaari
4 Emma Tuominen 115 Team Metal Sport Turku
5 Maija Loikkanen 116 Team Sportlife Tampere

Body fitness -163cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Liis Org 121 Team Sportlife Helsinki
2 Iisa Launiemi 120 Team SportLife Jyväskylä
3 Niina Vehviläinen 125 TeamFit Lahti
4 Tiia Keisala 123 Cap Athlete Team Tampere
5 Petra Palomäki 49 Team PPS-Shop Jämijärvi
6 Minna Tanttu 54 Team Sportlife Imatra
7 Rosita Broström 77 Team Fitfarm Marienham
8 Linda Ajo 106 Pro Trainer Team Vantaa
9 Maiju Aalto 124 Team Fitfarm Nokia
10 Ida Töyry 104 Team Fit Kouvola
11 Heli Ahvenainen 83 Team Fitfarm Kotka
12 Emilia Dahl 105 Team Hierojapalvelut Turku
13 Sanna Takalo 122 Team Supermass Rovaniemi
14 Titta Syväoja 55 Team Sportlife Nokia
15 Kati Rissanen 79 SB Team Kuopio

Body fitness -168cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Mari Leppänen 130 Team FitFarm Tampere
2 Bettina Gräsbeck 131 Team EastBody Helsinki
3 Nelli Heikkilä 64 Team Fitfarm Tampere
4 Marutzella Vaalikivi 134 Team Fitfarm Pirkkala
5 Teija Länsipää 111 Team Classic Gym Oulu
6 Ilona Haapaniemi 58 Team Fitfarm Jyväskylä
7 Liisa Kumpulainen 100 Team Sporttimekka Helsinki
8 Elina Nöjd 132 Team Mayor´s Helsinki
9 Kirsi Kivimäki 99 Team Fit Tampere
10 Hanna Skyttä 84 Team Supermass Helsinki
11 Katriina Raula 127 WellGo Fitness Team Rauma
12 Annika Kivelä 98 Team Sportlife Ylöjärvi
13 Tiina Torppa 112 Team Sportlife Tampere
14 Marika Rontti 126 Team Piukat Paikat Pori
15 Sonia Abbassi 129 Team Sportlife Lohja
16 Janita Juujärvi 113 Team Power Corp Tornio

Body fitness +168cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Pauliina Räisänen 118 Team Supermass Pori
2 Annemari Harju 137 Team Classic Gym Oulu
3 Milla Kelahaara 150 Pro Elite Team Tampere
4 Iina Huttu 117 Team FitBody Viitasaari
5 Reetta Saarinen 114 Team Fitfarm Turku
6 Sanna Lähdeniemi 136 Team Fitfarm Helsinki
7 Jutta Rossi 138 Team Piukat Paikat Ulvila

Fitness

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Eveliina Tistelgren 1 Team Kontio Helsinki
2 Miia Säilä 2 Team Tähtikunto Espoo (juniorit)

Women’s physique

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekorttia ei ole julkaistu.

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Niina Pellikka 6 Team LBC Lahti
2 Marjo Mieskonen 7 Team East Body Helsinki
3 Hanna Soininen 5 Team FysioMaker Varkaus
4 Maija Kantelus 4 Team Optimal Performance Tampere
5 Tanja Parvikoski 3 Team Fif Club Nummela
6 Jaana Lehto 8 Team Eliittikunto Espoo

Men’s physique SM, Juniorit

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Milad Amiri 14 Team Xcore Helsinki
2 Joakim Malassu 9 Team Solana Helsinki
3 Dan Neuwerth 11 Team Metal Sport Järvenpää
4 Cebu Saira 16 Team Eliittikunto Helsinki
5 Juho Murtonen 12 Team Mayor´s Helsinki
6 Antti Stenholm 10 Team Sporttimekka Turenki
7 Sampsa Kataja 15 Badass Fitness Team Espoo
8 Mohammed Al-Mashkur 17 Pro Trainer Team Turku
9 Jussi Alanko-Luopa 13 Team Fitfarm Seinäjoki
10 Antti Laitinen 18 Team Mayors Helsinki

Men’s physique -178cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Sherko Eliassi 30 Team Nocco Turku
2 David Ouamba 33 Team Mayors Vantaa
3 Perttu Murtola 25 Team FitFarm Pirkkala
4 Peetu Lehmus 31 Team Force Vantaa
5 Toni Lopes 24 Classic Gym Tampere
6 Paavo Kyrö 29 Team East Body Espoo
7 Timo Ekman 32 Team Hierojapalvelut.fi Turku
8 Jarkko Vähänen 22 Team HEI Pirkkala
9 Hanli Xiong 20 Team Solana Vantaa
10 Mikael Leppänen 28 Team Tähtikunto Helsinki
11 Henri Palomaa 23 Team Jiipee Tornio
12 Elkhan Khudamli 26 Team Voimalaitos Helsinki
13 Ari Vuorela 19 Team Sporttimekka Visuvesi
14 Jani Lemberg 21 Team Mayors Vantaa
15 Hannu Ruoho 27 Pro Trainer Team Turku

Men’s physique +178cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Alexandros Staboulis 37 Team Mayor’s Helsinki
2 Mihkel Altmets 34 Team Supermass Helsinki
3 Key Mollel 39 Team Solana Vantaa
4 Rebwar Sohrabi 43 Team Beyond Belief Turku
5 Teemu Pasuri 42 Team Solana Helsinki
6 Juha Annala 41 Team Bodyrock Naantali
7 Jonne Myllyniemi 40 Team Voimalaitos Helsinki
8 Samuli Kietäväinen 44 Team Eliittikunto Rovaniemi
9 Jani Pernell 45 Team Hierojapalvelut Parainen
10 Vili Saresmaa 35 Team Sportlife Tampere
11 Aleksi Marttila 38 Team Force Espoo
12 Santtu Niskanen 36 Team Trecnutrition Juankoski

Bikini fitness SM -163, Juniorit

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Melina Keltaniemi 48 Team Force Kellokoski
2 Julia Pentti 47 Team Sportlife Sastamala
3 Emma Lahti 49 Team FitFarm Alajärvi
4 Anna Toivonen 58 Team Fit Lahti
5 Kiira Eloranta 52 Team Fit Vantaa
6 Ida Keränen 51 Team Sportlife Turku
7 Ines Karvinen 53 BadAssFitnessTeam Helsinki
8 Titta-Teresa Ratinen 55 Team Fit Helsinki
9 Saara Kemiläinen 54 Team Sportlife Jyväskylä
10 Janni Saariniemi 57 Team Fitfarm Järvenpää
11 Arla Aarnipuu 56 Team Sporttimekka Lahti
12 Suvi Yli-Piipari 46 Team Fitfarm Lempäälä
13 Anette Sjöberg 50 Team Fitfarm Alajärvi

Bikini fitness SM +163cm, Juniorit

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Reetta Virtanen 66 Team Poseland Tampere
2 Vilma Toiviainen 68 Team EastBody Helsinki
3 Annika Vuorvirta 70 Team EastBody Vantaa
4 Janita Hiltula 64 Team Trifinity Oulu
5 Juulia Koskinen 72 Team Beyond Belief Turku
6 Iina Tatarinov 60 Team PPS-Shop Espoo
7 Linda Vallin 65 Team Fit Tampere
8 Amanda Essen 67 Team Trifinity Oulu
9 Sirpa Ala-Kapee 61 Team Fitfarm Tampere
10 Nina Salmi 63 Team Kontio Kuusankoski
11 Irene Kunnari 71 Team Beyond Belief Helsinki
12 Ronja Eskola 59 Team Fitfarm Tampere
13 Viivi Virtanen 62 Team Tzemppi Säkylä
14 Johanna Lindfors 69 Team Golden Life Nummela

Bikini fitness SM 35 -163cm, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Nadeja Eerola 74 Team HEI Heinola
2 Mervi Hietala 77 Team FitFarm Klaukkala
3 Pirita Lindroos-Sipiläinen 82 Team Sportlife Viiala
4 Natalia Belousova 80 Team Solana Helsinki
5 Tarja Koponen 73 Team Fitfarm Kuopio
6 Annina Ijäs 75 Team Metalsport Vantaa
7 Minna Jaatinen 76 Team Kuntopiste Turku
8 Maarika Rukki 78 Team Sportlife Nokia
9 Roya Chatran 79 Team Bodyrock Turku
10 Melina Tikkanen 81 Team Gazoz Jyväskylä

Bikini fitness 35 +163cm, Masters

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Heidi Östergård 93 Team Mayor’s Porvoo
2 Suvi Lahtinen 87 Badass Fitness Team Helsinki
3 Piia Lamberg 86 Team Fullmetal Virrat
4 Emilia Hakanen 88 Team SportLife Nokia
5 Hanna Skyttä 84 Team Supermass Helsinki
6 Lena Zutsko 92 Team Fitlife Tampere
7 Heidi Edelmann 89 Team Fullmetal Palokka
8 Linda Backlund 90 Team Trifinity Maxmo
9 Marika Kortesuo-Jälkö 91 Team Fit-X Lieto
10 Heli Sinkkonen 83 Team Solana Vantaa
11 Niina Pitkänen 85 Team Fitsta Espoo
12 Lotta Merenmies 94 Team Bodyworkers Helsinki

Bikini fitness -160cm, Beginners

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Kirsi-Tiina Ruuskanen 97 Team24Gold Klaukkala
2 Jemina Hietanen 96 Team Classic Gym Tampere
3 Sanna Jurvanen 95 Team Maxium Seinäjoki

Bikini fitness -163cm, Beginners

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Marjut Nilsén 102 Team Fitfarm Ilomantsi
2 Nelli Pekonen 98 Team Fitfarm Lahti
3 Heidi Höglund 101 Team Beyond Belief Parainen
4 Marja Vedenoja 99 Team FitBody Siikajoki
5 Linda Lindh 100 Team Sporttimekka Vantaa

Bikini fitness -168cm, Beginners

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Ona Juusonen 105 Team Metal Sport Tampere
2 Annika Ekqvist 108 Team Beyond Belief Turku
3 Alexandra Siponen 107 Team Tähtikunto Helsinki
4 Johanna Nokkanen 104 Team Kontio Kouvola
5 Tiina Hyvärinen 109 Team PT Gym Oulu
6 Lea Jokela 103 Team FysioMotion Ylivieska
7 Leena Ruhno 110 Team Karboni Jämsä
8 Kati Himberg 106 Team Body Temple Salo

Bikini fitness +168cm, Beginners

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Miia Vesterinen 113 Kuntokeskus K&M Helsinki
2 Essi Annala 112 Team Fitfarm Kihniö
3 Hanna Saari 122 Team Supermass Kokkola
4 Laura Paavola 119 Team Poseland Tampere
5 Suvi Rantanen 117 Team Solana Kotka
6 Minna Hujanen 120 Cap Athlete Team Siuntio
7 Reetta Saarinen 114 Team Fitfarm Turku
8 Enni Lehtovaara 111 Team Bodyworkers Seinäjoki
9 Carita Myllymäki 115 Team Fitfarm Rauma
10 Katja Pentikäinen 123 Team Kontio Lappeenranta
11 Maria-Harriet Lassila 118 Team Fitfarm Helsinki
12 Ekaterina Rauvola 116 Team Bodyrock Turku
13 Petra Järvimäki 121 Team Hack Yes Tampere

Bikini fitness -160cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Tanja Sundell 127 Team Beyond Belief Turku
2 Johanna Hermans 126 Team NOCCO Espoo
3 Marjo Mattila 125 Team Koiviston Isku Kaasmarkku
4 Satu-Maarit Rantanen 128 Team Beyond Belief Pirkkala
5 Kirsi-Tiina Ruuskanen 97 Team24Gold Klaukkala
6 Nadeja Eerola 74 Team HEI Heinola
7 Emily Green 124 Team Sporttimekka Masku
8 Jemina Hietanen 96 Team Classic Gym Tampere
9 Emma Lahti 49 Team Fitfarm Alajärvi
10 Mervi Hietala 77 Team FitFarm Klaukkala
11 Pirita Lindroos-Sipiläinen 82 Team Sportlife Viiala
12 Sanna Jurvanen 95 Team Maxium Seinäjoki

Bikini fitness -163cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Melina Keltaniemi 48 Team Force Kellokoski
2 Edita Kallio 130 BadAssFitnessTeam Helsinki
3 Mira Kuisma 131 Team FitFarm Rovaniemi
4 Sara Clärk 132 Team Trifinity Helsinki
5 Julia Pentti 47 Team Sportlife Sastamala
6 Gynai Alekperova 134 Team Voimalaitos Helsinki
7 Marjut Nilsén 102 Team Fitfarm Ilomantsi
8 Nina Lagerström 151 BadAssFitnessTeam Kokkola
9 Nelli Pekonen 98 Team Fitfarm Lahti
10 Annika Ollila 133 Team Tähtikunto Vantaa
11 Heidi Höglund 101 Team Beyond Belief Parainen
12 Anu Serén 129 Team Bodyrock Turku

Bikini fitness -168cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Sara Sievinen 136 Team Solana Helsinki
2 Tuula Seilonen 139 Team Supermass Valkeakoski
3 Laura Pelkonen 138 Team Trec Nutrition Tuusula
4 Ona Juusonen 105 Team Metal Sport Tampere
5 Krista Julkunen 140 Team Sportlife Tampere
6 Sara Alatupa 137 Team Sportife Mikkeli
7 Krista Seuna 141 Team Fitfarm Helsinki
8 Mira Kauppinen 143 Team Trifinity Kuopio
9 Hanna Leppänen 142 Team Fullmetal Jyväskylä
10 Annika Ekqvist 108 Team Beyond Belief Turku
11 Pia Lamberg 86 Team Fullmetal Virrat
12 Alexandra Siponen 107 Team Tähtikunto Helsinki
13 Denise Rosas 135 Team Fitfarm Turku

Bikini fitness +168cm

Kuvat: Bodylehti | Pakkotoisto
Pistekortti: Klikkaa tästä

SijaNimiNroTeamKaupunki
1 Milla Kelahaara 150 Pro Elite Team Tampere
2 Miia Vesterinen 113 Kuntokeskus K&M Helsinki
3 Vilma Toiviainen 68 Team EastBody Helsinki
4 Annika Vuorvirta 70 Team EastBody Vantaa
5 Reetta Virtanen 66 Team Poseland Tampere
6 Enni Laine 145 Team W.O.M. Helsinki
7 Maria Burmoi 149 Team Supermass Tampere
8 Essi Annala 112 Team Fitfarm Kihniö
9 Hanna Saari 122 Team Supermass Kokkola
10 Riikka Kesseli 146 Team Fitstars Kotka
11 Mimosa Isomäki 144 Fit Diamonds Team Turku
12 Suvi Lahtinen 87 BadAssFitnessTeam Helsinki
13 Mira Pesonen 147 Team Sportlife Mikkeli
14 Tea Tyvijärvi 148 Team Fitfarm Akaa
Tapahtumat
Fitness Classic 2017
Aikaa jäljellä:
Filtterit (Ohje)
Filtterit ovat käytössä vain pääsivulla.